Hambaid sirgendavad kaped

Kaunis naeratus märkamatult

Kaped on efektiivne, täpne ja soodne viis hammaste rivistamiseks
dr Kalle ortodontia kapedega
Mis asi on hambakape?

Mis asi on hambakape?

Läbipaistvad kaped on patsiendi hammaste järgi loodud õhukesed ja vastupidavad vormid, mis on mõeldud hammaste rivistamiseks vajaliku aja jooksul. Kaped on BPA-vabad, olemuselt märkamatud ja neid saab igal ajal iseseisvalt eemaldada.

Näed lõpptulemust enne alustamist

Kogu protsess on digitaalne ja tänu digitaalsele planeerimisele tead juba enne alustamist täpselt, millist tulemust on oodata. Arsti tarkus ja käeline oskus on valatud kapedesse ning juhiste korrektse järgimisega on kapede kandja ravi täideviijaks.
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess

Pea kõiki hambumusi on võimalik korrigeerida dr Kalle kapedega. Isegi neid, kelle puhul varasemalt breketravi oleks osutunud äärmiselt keeruliseks.

Kaperavi saad läbida ilma oma igapäevaseid harjumusi muutmata. Eemaldatavad kaped võimaldavad Sul süüa ja juua oma soovile vastavalt. 

Ravi dr Kalle kapedega baseerub teaduslikul uuringul, mille on läbi viinud arstid, teadlased ning ortodondid. See tagab võimalikult kõrge ravikvaliteedi.

Ravi on läbitav lühema aja jooksul ja vähemate visiitidega kui näiteks breketite puhul, hoides kokku Sinu aega ja raha.

Tänu 3D planeerimistehnoloogiale on võimalik näha oma naeratuse lõpp-tulemust enne raviga alustamist.

Läbipaistvate hambakapede eelised

Kaped vs breketid​

Kaped ja breketid on ühed tuntumad lahendused valehambumuse korrigeerimisel. Millest on põhjustatud kapede aina kasvav populaarsus ning miks eelistavad nii patsiendid kui ka arstid neid breketitele?

Kaped

Ordoline kapesüsteem on kõrgetasemeline ortodontilise ravi osa. Üldiselt kulgeb ravi kapedega mugavalt ja on üks eelistatuim ravivahend, kuna nende kasutamine ei eelda harjumuste või elustiili muutust. Vajalik on ainult enesedistsipliin, kuna kapesid tuleb kanda 22 tundi ööpäevas.
Kaped

Valuvabad

kerge pingutustunne esimesel päeval

Vaevumärgatavad, võimalik vajadusel eemaldada

eemalda ürituse ajaks, söömiseks, joomiseks

Ei mõjuta suuhügieeni

eemalda lihtsalt ja puhasta hambaid tavapäraselt

Ravi tulemused ja kestus on ettenähtavamad

näed 3D mudelit lõpptulemusest enne ravi alustamist

Vähem arstivisiite ja hädajuhtumeid esineb harva

visiidid iga 2–4 kuu tagant

Breketid

Traditsioonilised breketid valmistatakse metallist ja kinnitatakse hammaste välispinnale. Breketid kasutavad hammaste ümberpaigutamiseks rohkem jõudu ning põhjustavad rohkem valu ja ebamugavust. Breketite kandmine ei vaja enesedistsipliini, kuna neid ei ole võimalik eemaldada.
Breketid

Ärritab põski ja huuli

hõõruvad, tekitavad haavandeid

Kohmakad ja silmatorkavad, ei saa eemaldada

ebamugavad ja võivad tekitada takistusi rääkimisel

Raske hambaid pesta

breketite ümber võib koguneda hambakivi

Ravi võib olla oodatust pikem ja kallim

üldjuhul mitu korda kallim ja pikema kestusega 

Regulaarsed visiidid ja sageli vaja erakorralisi visiite

visiidid iga kuu

Oskame lahendada 99.5% ortodontilistest juhtumitest

Risthambumus

Risthambumus on üks levinumaid valehambumusi, kus üks või mitu alumist hammast asetsevad väljaspool ülemisi.

Lahendame tõhusalt ka kõige
keerulisemad juhtumid

Iga juhtumi lahendamisse on kaasatud paarkümmend inimest kapede tootja ning vähemalt kuus inimest kliiniku poolt. Tegemist ei ole klassikalise ühe arsti poolt läbi viidava breketraviga, vaid uudse digitaliseeritud lahendusega.

Kaped on mõeldud igas vanusegrupis inimestele

Sobiv kõigile, kes mõistavad kapede toimimise mehhanismi ja on võimelised korrektselt järgima
õnnestumiseks antud juhiseid.
dr Kalle noored

Noored

dr Kalle täiskasvanud

Täiskasvanud

dr Kalle vanemad

Vanemad

Läbipaistev hinnastamine ja protsess

dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
Lihtne 5-sammuline protsess. Hind jääb vahemikku 2000 kuni 4000 eurot, olenevalt juhtumi keerukusest.
1. Konsultatsioon 45 €

Esmasel konsultatsioonil annan Sulle kogu info ravi iseloomust, võimalustest, sobivusest, kestvusest ja maksumusest ning kui see on Sinu ootusetele ja vajadustele vastav, siis alustame detailse raviplaani koostamist.

Detailselt raviplaanilt näeme hammaste liikumise ja asendite muutumise iga kapega ning näeme ka ravi lõpptulemuse hammaste lõpliku asendiga, st tead juba enne ravi alustamist, kuidas ravi kulgeb.

Raviplaani sobivusel esitame tellimuse kapedele, mis enamasti jõuavad meieni paari nädalaga. Samal visiidil annan Sulle ka kõik juhised, et saaksid kapedega iseseisvalt hakkama. 

Visiidid ravi ajal planeerin sõltuvalt raviplaani vajadustest ja ravi edenemisest ning need lepime kokku jooksvalt.

Ootuspärane lõpptulemus on saavutatud ja lõpetame hammaste liigutamise. Saad endaga kaasa tulemust hoidvad kaped ja jätkub passiivne tulemuste hoidmine öösiti.

Paindlik rahastamine

Alusta juba täna

Alates 2000 €
Koheseks alustamiseks saad 14 päeva jooksul tasuda kogu summa otse meie praksises või arve alusel. Alustame raviga kohe peale makse laekumist.

Intress 9% aastas

Alates 99 € kuus
Usume, et igaühel peaks olema võimalus saada vajalikku hambaravi, mille tulemused on püsivad. Seetõttu pakume kulude täielikuks katmiseks Inbank järelmaksu.

Oleme lahendanud
1000+ eri juhtumit

Iga küsimus on oluline

Siit leiad kõik selle, mida pead teadma teenuste kohta dr Kalle juures, alates meie protsessi eelistest kuni lihtsate hooldusnõuanneteni.
Kui palju maksavad dr Kalle kaped?

Sõltuvalt kapede arvust ja ühe või kahe kaare ravist jääb maksumus vahemikku 2000-4000 eurot, ent senise kogemuse pealt saan kinnitada, et enamus juhtumid on kahele kaarele, jäädes keskmise hinna juurde 3500 eurot.

Tasumine toimub kahes osas. Esimene pool raviplaani kinnitamisel ja teine ravi alustamisel. Maksmiseks võid kasutada ka soodsat inBank järelmaksu aastase intressiga 9%. Saad lepingu sõlmida otse dr Kalle kodulehe “taotle rahastust” alalehelt.

Kaped on mõeldud igas vanusegrupis inimestele ja on sobiv kõigile, kes mõistavad kapede toimimise mehhanismi ja on võimelised korrektselt järgima õnnestumiseks antud juhiseid. Kaped on sobivad ka lastele hammaste vahetumise alguse järgselt, kuid valdavalt alustan sellises vanuses laste probleemi lahendamist müofunktsionaalse teraapiaga. Üldjuhul on parim ajastada see aktiivse kasvufaasi vanusevahemikku 6-10 eluaastat. 

Kapedega ravi on võrreldes teiste ortodontilises ravis kasutatavate aparaatidega enim populaarsust kogunud just tänu esteetilisele ja diskreetsele ning ka täpsele, kiirele, valutule ja mugavale raviprotsessile. Loe eeliste kohta lähemalt siin.

Kaped on valmistatud BPA-vabast läbipaistvast meditsiinilisest plastikust, mis on valmistatud individuaalselt Sinu hammaste ja igemejoone järgi, et tagada maksimaalne raviga edenemine ja vältida kudede ärritust.

Senise kogemuse pealt saan öelda, et valdav osa juhtumeid jääb kestvuselt vahemikku 8-18 kuud, aga vahel tuleb ette ka paari kuu või isegi paari aasta pikkuseid juhtumeid. Siinkohal on oluline roll ka Sinu enda kohusetundel igapäevaselt kapesid juhistele vastavalt kanda.