Meist

Tere tulemast dr Kalle juurde

Oleme spetsialiseerunud terviklikule funktsioonipõhisele ravile ja selle ennetamisele. Loomulik hambaravi, mille eesmärk on luua muutust läbi probleemi algpõhjuste mõistmise.
dr Kalle meeskond
Meie maailmas ei ole algpõhjuste mõistmine valik, vaid norm. Mõistes iga probleemi algpõhjuseid saame võtta tagasi kogu keha heaolu. Oled sündinud selleks, et tunda end hästi ja olla täis elujõudu. Seetõttu süveneme sügavale, kaugemale pinnapealsetest lahendustest, et lahti mõtestada iga patsiendi ainulaadne rütm. See on terviklik hambaravi - kogemus, mis muudab suhtumist (suu)tervisesse.

Kes on dr Kalle?

dr Kalle on 20-aastase kogemusega hambaarst, kes on omandanud ortodontia kraadi Federico II Napoli ülikoolis, Itaalias.

Ta on edukalt lahendanud üle 1000 ortodontilise juhtumi ja on tuntud just keerulisemate juhtumite edukas lahendamises. Omab tugevat kogemust üldhambaravis olles aastaid keskendunud hambaravi digitaliseerimisele Helsingis koostöös Helsingi ülikooli eriarstidest spetsialistidega.

Sven Kalle on hambaarst, kes lõhub hambaravi norme ja seab tervise määratlusele uue standardi. Tema eripära on seada ennetus esiplaanile ja süübida probleemide juurpõhjustesse, vaadates kaugemale vananenud „üks suurus sobib kõigile” hambaravimudelist.
dr Sven Kalle

Meie meeskond

Jelizaveta Paalberg

dr Paalberg

dr Paalberg viib läbi konsultatsioone ja ravi alustamisi. Lisaks abistab ta korduv visiitide ja esmaabi osas ning aitab lahendada tekkinud muresid-küsimusi.

Sarnaselt dr Kallega on dr Paalberg omandanud ortodontia kraadi Federico II Napoli ülikoolis, Itaalias.
Liisa

Liisa

Liisa assisteerib dr Kallet. Lisaks kohtud temaga kui tuled diagnostika visiidile.
Gerli

Gerli

Gerliga puutud kokku sõnumeid-kirju saates. Tema vastutab administratiivsete ülesannete eest.

Aitame igal inimesel saavutada pingevaba keha ja kauni naeratuse

Müofunktsionaalne teraapia koos katkematu ninahingamise taastamisega pakub loomulikku ja terviklikku lähenemist funktsionaalsete probleemide lahendamiseks.