...
BLOGI

Tere tulemast dr Kalle Blogisse

Tere tulemast dr Kalle Blogisse

Blogis kirjutan ja annan soovitusi teemadel, millega hambaarstina suutervisega tegeledes igapäevaselt kokku puutun. Eesmärgiks on suurendada igaühe teadlikkust oma suutervise hetkeolukorrast, selle põhjustest ja võimalikest lahendustest olukorra parandamiseks. Prioriteetsed valdkonnad on valu põhjustavad või akuutselt lahendamist vajavad esmaabi olukorrad ja suutervise visiidid konsultatsioonidega (ennetus).

Blogi on eelkõige mõeldud inimestele, kes huvituvad oma tervisest ja soovivad, et saaksid ise selle jaoks rohkem ära teha. Samuti on seda hea kasutada ka peale visiite, et meenutada juba räägitut või tulla tagasi mõne teema juurde üksikasjade täpsustamiseks.

Ootan hea meelega ka täpsustavaid küsimusi või ettepanekuid teemapüstitusteks aadressile blogi@drkalle.ee, et täiendada blogi just sulle oluliste nüansside ja teemadega. Kui tunned, et soovid jagada postitusi lähedaste inimestega, siis on see alati teretulnud.

Sel aastal on lisandunud palju uut ka dr Kalle kodulehele.

Kodulehe sisu ja ülesehitus on muutunud. Nüüdsest saab lehel lähemalt tutvuda teenustega, millele olen rohkem keskendunud. Nendeks on konsultatsioonid, ortodontia kapedega, proteetika ja implantaadid.

Peagi leiad kodulehelt lisaks ravi rahastamisele ka teiste toetavate teenuste nagu ravi narkoosis ja hambaravi kindlustuse kirjeldusi ning seletusi nende käepäraseks kasutamiseks.

Lehe kasutamismugavust lisab uus broneerimissüsteem, mis võimaldab sul leida sobiva aja lihtsamini kui varem. Piisab vajutamisest nupule broneeri konsultatsioon ning oledki tegemas teenuse ja aja valikut. Nii saad luua broneeringu mugavalt, telefonikõnet tegemata.

Lehe alumises paremas nurgas leiad nupu vestluse alustamiseks ja see on ka kiireim, lihtsaim ja kindlaim viis minuga ühenduse saamiseks kõigis küsimustes. Vestlust alustanutele vastan alati isiklikult.

Valu ja muude akuutselt ravi vajavate teemade korral kirjuta mulle vaba visiidiaja puudumisel kodulehelt vestlusteenust kasutades ning proovin leida sulle veel samale päevale raviaja.

Kodulehe alumises servas soovitan liituda uudiskirjaga, et püsida kursis kõige uue ja huvitavaga dr Kalle tegemistes.

Huvi korral tutvu kõigega täpsemalt aadressil www.drkalle.ee

Vaata ka teisi postitusi

dr Kalle patsiendiportaal

Värav Sinu suutervise andmeteni ja suhtluseks dr Kalle meeskonnaga.