Sinu naeratus on hindamatu

Usume, et igaühel peaks olema võimalus saada vajalikku hambaravi, mille tulemused on püsivad. Seetõttu pakume hambaravikulude täielikuks katmiseks laene, mis on nii taskukohased kui ka mugavad. Täida allolev vorm ja muuda oma suhtumist hambaravisse juba täna!

Hambaravikulude täielik katmine kuni 10 000 € ulatuses

Intressimäär 9%

Maksetähtaeg kuni 60 kuud

Taotlused vaadatakse kohe läbi

Laenukalkulaator
Täitke väljad, et teada saada, millistel tingimustel saate oma naeratuse ilusaks muuta.
Kogumaksumus
Laenu tähtaeg
00.00
Igakuine makse
TAOTLE KOHE
Kuidas taotleda hambaravi rahastamist

Küsi eksperdi arvamust.

Meie hambaarstid on eksperdid keerulistele hambaprobleemidele õigete lahenduste leidmisel. Enne taotlemisprotsessi alustamist broneeri konsultatsioon, et saada kõigest ühe päeva jooksul eksperdi arvamus vajamineva ravi kohta.

Täida laenutaotlus.

Laenutaotluse saab esitada veebis või konsultatsioonil ühega meie hambaarstidest. Kui otsustad veebis esitamise kasuks, tuleb vaid vorm täita, vajutada „Esita“ ning oodata mõne hetke panga kinnitust. Kui kinnitus on saadud, saad lepingu endale sobival ajal digitaalselt allkirjastada.

Saa hambaravi.

Mida sa väärid. Kui leping on kas veebis või meie kontoris allkirjastatud, võib su teekond püsivate tulemustega hambaravilahenduse suunas alata. Kõik saab tehtud ühe kiire visiidi jooksul – alates raviplaani väljatöötamisest kuni rahastamislepingu vormistamiseni.

Hambaravi rahastamise vorm
Sisestage oma andmed allpool:
Nimi
Perekonnanimi
Isikukood
Dokumendi tüüp
Dokumendi number
Telefon
E-post
TAOTLE KOHE