Norskamisvastased kaped

Kiirabi norskamise vastu

Lihtne, tõhusalt toimiv ja kiire lahendus norskamise vastu võitlemiseks
dr Kalle - Norskamisvastane kape
Mis on silensor kape?

Mis on silensor kape?

Silensor-tüüpi kaped on lihtne ja tõhus ravimeetod, mis aitab leevendada suuhingamise, norskamise ja uneapnoega seotud muresid. Reeglina algab koostöö minuga peale unearsti poolset suunamist.

Norskamine ja selle ravi

40% elanikkonnast norskab igaöiselt. ​Une ajal lihased lõdvestuvad ja väheneb õhuteede läbimõõt. Magades vajub sageli alalõug taha ja alla, suu avaneb ja keel vajub neelu suunas. Kitsenenud hingamistee limaskest hakkab vibreerima ning tekib norskamise heli. Norskamist soodustab ka ninahingamise takistus.
Norskamine ja selle ravi

Läbipaistvate hambakapede eelised

Läbipaistvad kaped on diskreetsed ja võimaldavad sul jätkata tavapärast elu. Need on söömise ajaks lihtsasti eemaldatavad.
Tab Item Content
Tab Item Content
Tab Item Content

Sagedasemad nähud

Suu kaudu hingamine

Suu kaudu hingamine

Kui ninakaudne hingamine ei ole võimalik, hakatakse hingama läbi suu. Suukaudne hingamine viib hambumushäireni, ninahaigusteni ja näolõualuude kasvu probleemideni. Enamasti on täiskasvanu suuhingamine pärit juba lapsepõlvest, aga võib olla tekkinud ka trauma tagajärjel

Silensor kaped on mõeldud
igas vanusegrupis inimestele

Sobiv kõigile, kes mõistavad aparaadi toimimise mehhanismi ja on võimelised korrektselt järgima õnnestumiseks antud juhiseid
dr Kalle - Noored

Noored

dr Kalle - Täiskasvanud

Täiskasvanud

dr Kalle - Vanemad

Vanemad

Läbipaistev hinnastamine ja protsess

dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
Lihtne 4-sammuline protsess. Hind on 495 eurot.
1. Konsultatsioon 45 €

Visiidil saad kogu info probleemi ja norskamisvastaste kapede iseloomust, võimalustest ja sobivusest. 

Saad endaga kaasa norskamisvastase kape ja oled valmis neid iseseisvalt igaöiselt kasutama.

Jälgime edenemise protsessi vastavalt Sinu poolt antud tagasisidele mobiiliäppis. Vajadusel korrigeerime kapede vahelüli kohandamaks nad aja jooksul Sinu järgi veelgi efektiivsemaks.

Jätkad kapede iseseisvat kasutamist.

Paindlik rahastamine

Alusta juba täna

Hind 495 €
Koheseks alustamiseks saad 14 päeva jooksul tasuda kogu summa otse meie praksises või arve alusel. Alustame mure lahendamist kohe peale makse laekumist.

Intress 9% aastas

Alates 15 € kuus
Usume, et igaühel peaks olema võimalus saada vajalikku hambaravi, mille tulemused on püsivad. Seetõttu pakume kulude täielikuks katmiseks Inbank järelmaksu.

Olen ravinud 1450 patsienti, igas vanuses

Iga küsimus on oluline

Siit leiad kõik selle, mida pead teadma teenuste kohta dr Kalle juures, alates meie protsessi eelistest kuni lihtsate hooldusnõuanneteni.

Magades vajub sageli alalõug taha ja alla, suu avaneb ja keel vajub neelu suunas. Silensor kape takistab une ajal alumisel lõualuul taha ja alla vajumist, aidates seeläbi leevendada suuhingamist ja norskamist.

Norskamisvastaste kapede hind on 495€. Kõik vaheanalüüsid ja vajadusel korrigeerimised on tasuta.

Maksmiseks võid kasutada soodsat inBank järelmaksu aastase intressiga 9%. Saad lepingu sõlmida otse dr Kalle kodulehe ravi rahastamise alalehelt.

Ravimeetod on sobiv kõigile, kes mõistavad ravi toimimise mehhanismi ja on võimelised korrektselt järgima ravi õnnestumiseks antud juhiseid

Norskamisvastased kaped on kiirabi norskamise vastu ja norskamise leevendamiseks pead neid kandma igaöiselt. Selleks, et lahendada probleem täielikult on vaja mõista probleemi juurpõhjuseid ja funktsioonihäire puhul kaasata müofunktsionaalne teraapia norskamisest ja kapedest täielikult vabanemiseks. Seda saan juba täpsemalt hinnata konsultatsioonil.