müofunktsionaalne teraapia

Taastame Sinu keha funktsioonid

Tagame õige keele puhkeasendi, neelamismustri ja ninahingamise
Müofunktsionaalne teraapia
Müofunktsionaalne teraapia

Mida tähendab müofunktsionaalne teraapia?

Müofunktsionaalne teraapia on mõeldud näo- ja suupiirkonna lihaste funktsioonide parandamiseks.
Teraapia keskendub lihastoonuse, jõu, koordinatsiooni ja keele liikuvuse parandamisele, et tagada õige keele puhkeasend, neelamismuster ja ninahingamine.

Mis on teraapia eesmärk?

Teraapia käigus lahendatakse selliseid probleeme nagu suu kaudu hingamine, hammaste krigistamine ja unehäired, tugev süljevool ja atüüpiline neelamine jpm.

Müofunktsionaalse teraapiaga tasuks alustada juba esimeste sümptomite ilmnemisel, et vältida edasiste probleemide kujunemist.
Müofunktsionaalne teraapia
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess

Kuidas teraapia toimub?

Regulaarne teraapia toimub 3-4 etapis ja soovitud eesmärkideni jõutakse enamasti 1-2 aastaga sõltuvalt vanusest, probleemi olemusest ja patsiendi kaasatusest.

Teraapia on terapeudi ja patsiendi vaheline koostöö. Annan Sulle kaasa harjutused ja aparaadid teraapida igapäevaseks iseseisvaks läbiviimiseks meie kohtumiste vahepeal.

Funktsioonide taastamine on mõeldud igas vanusegrupis inimestele

Üldjuhul on müofunktsionaalne teraapia parim ajastada aktiivse kasvufaasi vanusevahemikku 6-10 eluaastat. Müofunktsionaalne teraapia on mõeldud igas vanusegrupis inimestele ja on sobiv kõigile, kes mõistavad teraapia toimimise mehhanismi ja on võimelised korrektselt järgima antud juhiseid.
Müofunktsionaalne teraapia - lapsed

Lapsed

Müofunktsionaalne teraapia - noored

Noored

dr Kalle täiskasvanud

Täiskasvanud

Läbipaistev hinnastamine ja protsess

dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
dr Kalle - Läbipaistev hinnastamine ja protsess
Lihtne 5 etapiline protsess. Teraapia hind jääb vahemikku 2000 kuni 2500 eurot, olenevalt olukorra keerukusest.
1. Konsultatsioon 45 €

Esmasel konsultatsioonil annan Sulle kogu info teraapia iseloomust, võimalustest, sobivusest, kestvusest ja maksumusest ning kui see on Sinu ootusetele ja vajadustele vastav, siis alustame detailse plaani koostamist.

Sel visiidil annan Sulle esimese müofunktsionaalse kape ja kõik juhised, et saaksid teraapia läbiviimisega iseseisvalt igapäevaselt hakkama. Kohtume paari nädalaste vahedega. Esimene etapp kestab 2-4 kuud.

Visiidid teraapia ajal planeerin sõltuvalt teraapiaplaani vajadustest ja teraapia edenemisest ning need lepime kokku jooksvalt.

Visiidid teraapia ajal planeerin sõltuvalt teraapiaplaani vajadustest ja teraapia edenemisest ning need lepime kokku jooksvalt.

Korrektsete funktsioonide taastumisel lõpetame teraapia. 

Paindlik rahastamine

Alusta teraapiga juba täna

Hind 500 € kuni 2500 €
Koheseks alustamiseks saad 14 päeva jooksul tasuda kogu summa otse meie praksises või arve alusel. Alustame teraapiaga kohe peale makse laekumist.

Intress 9% aastas

Alates 55 € kuus
Usume, et igaühel peaks olema võimalus saada vajalikku hambaravi, mille tulemused on püsivad. Seetõttu pakume kulude täielikuks katmiseks Inbank järelmaksu.

Iga küsimus on oluline

Siit leiad kõik selle, mida pead teadma teenuste kohta dr Kalle juures, alates meie protsessi eelistest kuni lihtsate hooldusnõuanneteni.
Kui palju maksab müofunktsionaalne teraapia?

Müofunktsionaalse teraapia hind jääb vahemikku 2000 kuni 2500 eurot, olenevalt olukorra keerukusest.​

Teraapia eest tasumine toimub mitmes osas vastavalt igale alustatud etapile. Maksmiseks võid kasutada ka soodsat inBank järelmaksu aastase intressiga 9%. Saad lepingu sõlmida otse dr Kalle kodulehe ravi rahastamise alalehelt.

Alustades just lapseeas on müofunktsionaalse teraapiaga võimalik ennetada ortodontilisi probleeme. Üldjuhul on teraapia parim ajastada aktiivse kasvufaasi vanusevahemikku 6-10 eluaastat.

Müofunktsionaalne teraapia on mõeldud igas vanusegrupis inimestele ja on sobiv kõigile, kes mõistavad teraapia toimimise mehhanismi ja on võimelised korrektselt järgima antud juhiseid. Teraapia integreerin ka vanemate laste ja täiskasvanute ortodontilise raviga, et võimaldada probleemivaba ravi kulg ja tulemuse püsimine.

Teraapia eesmärk on funktsioonide taastamine ja probleemide ennetamine. Teraapia käigus lahendatakse selliseid probleeme nagu suu kaudu hingamine, hammaste krigistamine ja unehäired, tugev süljevool ja atüüpiline neelamine jpm

Regulaarne teraapia tomub 3-4 etapis ja soovitud eesmärkideni jõutakse enamasti 1-2 aastaga sõltuvalt vanusest, probleemi olemusest ja patsiendi kaasatusest.